CZ | EN

Hledáme nová řešení potřeb našich zákazníků

Jsme tým designérů, konstruktérů a mechaniků. Od roku 2003 navrhujeme moderní, estetické a inovativní výrobky, které splňují požadavky efektivní výroby, a snadného použití.

Zajišťujeme kompletní vývoj produktu, od koncepčního a designérského návrhu po zpracování konstrukční dokumentace po výrobu forem a mechanických dílů.

Zaměřujeme se na vývoj v oblasti elektronických a elektrotechnických přístrojů, design krytování obráběcích strojů, design spotřebního zboží a zdravotní techniky. Mezi naše přednosti patří detailní znalosti v oblasti ergonomie, estetiky, CAD konstrukce, výrobních technologií a zpracování materiálů.

Máme vytvořenou a ověřenou ucelenou metodiku postupu návrhu a vývoje nového produktu. Tyto postupy nám zajišťují včasné a bezchybné dokončení jednotlivých vývojových fází.

Pro realizaci našich projektů máme k dispozici vlastní vybavenou nástrojárnu pro výrobu vstřikovacích a vyfukovacích forem, lisovnu pro výrobu plastových dílů a dílny pro zpracování plechových dílů. Pro výrobu prototypů využíváme moderní 3D tiskové technologie.

Faktum Design s.r.o.
Karásek 2245/1F , budova 26
621 00 Brno
Telefon: +420 545 210 633
E-mail: obchod@faktumdesign.cz
IČ: 277 05 021
DIČ: CZ 277 05 021

Realizované projekty OPPIK