CZ | EN

Vyrábíme prototypové a malosériové formy pro vstřikování plastů

Zaměřujeme se na výrobu prototypových a malosériových vstřikovacích forem. Stojí za námi rozsáhlé portfolio úspěš­ných projektů. Naši zákazníci mohou očekávat komplexní servis od návrhu designu dílu až po sériovou výrobu dílů.

Naši inženýři se věnují přípravě konceptů a následné tvorbě podrobné konstrukční dokumentace forem. V průběhu přípravy provádíme simulace, které nám umož­ňují optimalizovat tok taveniny a minimalizovat deformace budoucích dílů.

Frézování hraje klíčovou roli při výrobě tvarových vložek a dalších částí budoucího nástroje. Používáme pokročilý CAM systém HSM Works a ve spojení s vysokorychlostním CNC obráběcím centrem FANUC Robodrill D21LiB5 24k dosahujeme precizního opracování jednotlivých dílů.

Pro detaily, které nelze tradičním způsobem obrobit, využíváme EDM obrábění. Pro výrobu pohledových ploch, žeber a vtoků používáme moderní CNC hloubičku Sodic AD35L. Pro precizní řezání se spoléháme na CNC drátovou řezačku Sodic VN 400Q.

Věnujeme maximální pozornost dokončení pohledových ploch. Pro tvorbu dezénu využíváme kombinaci tryskání a laserového gravírování. Plochy z požadavkem na vysoký lesk jsou dokončovány ručně.

Jednotlivé díly forem jsou precizně sestavovány do finálního výrobku na ručních pracovištích. Pro co nejlepší lícování dílů dobrušujeme dosedací plochy NC brusku PROTH PSGS 3060. Vyhazovače a kolíky přesně zkracujeme na řezacím stroji Meusburger GMT 6000.

Každá vyrobená forma je důkladně testována ve vlastní lisovně. Tak zaručíme, že splňuje požadavky na kvalitu a bezchybný automatický provoz. Po schválení vzorků jsme připraveni realizovat sériovou výrobu dílů. K tomu používáme moderní lisy Arburg s uzavírací silou od 50 do 220 tun.

Náš závazek k precizní práci a odborné znalosti nám umožňují dosáhnout špičkových výsledků. Spolupracujeme s klienty z různých odvětví průmyslu a jsme hrdi na schopnost realizovat i ty nejnáročnější projekty.