CZ | EN

Zajišťujeme kusovou a sériovou výrobu dílů

Naší silnou stránkou je malosériová výroba dílů. Jsme chopni rychle připravit a zahájit vý­ro­bu a pružně reagovat na po­tře­by zákazníka. Vyrábíme plastové a plechové díly včetně dokončení a potisku.

Pro výrobu plastových dílů používáme vstřikovací lisy Arburg o uzavírací síle 50 až 220 tun včetně standartních periferních zařízení. Díly mů­žeme opatřit závitovými inzerty, lakem a potiskem. Vyrábíme díly do hmotnosti 850 g.

Kusovou a prototypovou výrobu plastových dílů realizujeme pomocí 3D tisku. V současné době používáme technologie FFF do rozměru 600x400x800 a MSLA do rozměru 300x200x400.

Pro výrobu šasí, držáků elektroniky a nosných prvků přístrojů zpracováváme tenké plechy do síly 3mm. Pro přesné ohýbání využíváme robotické pracoviště Bystronic Mobile Bending Cell 40. Hotové díly je možné osadit lisovacími a nýtovacími prvky, lakovat mokrou i práškovou cestou a opatřit potiskem.

Vyrábíme skleněné čelní přístrojové panely. Podle požadavku je připravena grafika a nastaveny parametry tisku pro vytvoření průhledných a průsvitných částí grafiky. Panely dále kompletujeme s kapacitním dotykovým senzorem většinou připojeným sběrnicí I2C k samotnému přístroji.

Realizujeme potisk plastových a plechových dílů. Používáme digitální UV-LED tiskárnou Mimaki s pracovní plochou 610 x 420 mm. Výhodou potisku je vysoká barevná stálost, otěruodolnost a chemická odolnost. Realizujeme potisk plochých předmětů do výšky 150mm včetně skla.

Volíme, kombinujeme a využíváme vhodné výrobní technologie a materiály pro výrobu precizních dílů z plastu a kovu.